Natriumweg, Amersfoort
‘Bedrijvencentrum Amersfoort’
Unit: |
0.21 |
Verdieping: |
Begane grond |
Oppervlakte: |
25 m2 |
Huurprijs: |
€ 229,- per maand |
Huurtermijn: |
In overleg |
Parkeren: |
Op eigen terrein |
Bedrijvencentrum Amersfoort is een bedrijfsverzamelgebouw is een broedplaats voor Amersfoortse bedrijven. Zoekt u een kantoor-, bedrijfs-, atelier-, en of showroomruimte? Dan kunt u hier terrecht!
Sinds kort hebben wij nieuwbouw opslagboxen te huur op het naastgelegen terrein aan de Natriumweg. De boxen zijn voorzien van verlichting en stroompunt. ’s Avonds is dit terrein afgesloten middels een hek. Op deze wijze kunt u bij uw kantoorruimte ook opslagruimte huren. Ook het enkel huren van opslagruimte is mogelijk.
Bedrijvencentrum Amersfoort is centraal gelegen op bedrijventerrein De Isselt te Amersfoort. Binnen 5 minuten zit u op de snelweg A1 of snelweg A30. Ook het centrum van Amersfoort is binnen enkele minuten te bereiken. Al met al een ideale bereikbaarheid.
Op deze locatie beschikken wij over meerdere ruimtes van verschillende oppervlakten en daarbij behorende huurprijzen. Voor een compleet overzicht van de beschikbare ruimten kunt u het beste telefonisch contact opnemen met ons kantoor; 085 - 273 2334
Natriumweg
3812PV Amersfoort
085 2732 334
Vergaderruimte: | ![]() |
Internettoegang: | ![]() |
Pantry: | ![]() |
Openbaar vervoer: | ![]() |
Gemeubileerd / gestoffeerd: | Gestoffeerd |
Parkeergelegenheid: | Eigen terrein |
Minimale huurtermijn: | N.o.t.k. |
Wilt u bezichtigen of heeft u een vraag? Reageren is vrijblijvend en kosteloos.